Chciałbyś "kolportować" materiały w Internecie trafiając do precyzyjnie wybranej grupy odbiorców, którzy faktycznie są zainteresowani produktami lub usługami z Twojej branży?

A może organizujesz targi nieruchomości i szukasz osób, które chcą kupić dom lub mieszkanie?

Zatem trafiłeś idealnie!

Ulotoo umożliwia Ci stworzenie na portalu własnej kampanii reklamowej zawężając grupę docelową do osób, które wypełniając swój profil wykazały zainteresowanie Twoją branża! W prosty sposób możesz zamieścić przygotowaną wcześniej grafikę lub materiał wideo i 'kolportować' ją w serwisie precyzująć takie warunki jak wiek, płeć, lokalizacja czy zainteresowanie odbiorców Twojej kreacji.

Wykorzystując tradycyjne formy reklamy tj. plakaty czy tradycyjny kolportaż ulotek nie masz gwarancji że Twoje wszystkie materiały dotarły do odbiorców a tym bardziej zostały przez nich przyswojone. Korzystając z Ulotoo trafiasz jedynie do Twoich potencjalnych klientów, a dodatkowo jesteś pewien, że odbiorca faktycznie przyjrzał się reklamie! Skąd to wiemy? Ponieważ, dzięki naszemu systemowi, który wymaga od reklamobiorcy odpowiedzi na jedno losowe pytanie z puli wcześniej przygotowanych, masz pewność, że informacje przekazane w kreacji faktycznie zostały przez niego przyswojone.

Ulotoo to również pełna kontrola nad poszczególnymi kreacjami reklamowymi. Przy pomocy panelu, które oddajemy w Twoje ręce, możesz w każdym momencie dodać nową kampanię oraz wstrzymać lub usunąć istniejące, co w odróżnieniu od standardowych form reklamowych pozwala Ci w pełni kontrolować budżet i dynamicznie reagować na zmiany oraz nanosić ewentualne poprawki.

W zależności od wybranego pakietu różni się liczba wyświetleń Twojej reklamy - im wyższy pakiet tym mniej płacisz za pojedyncze, zaangażowane wyświetlenie liczone dopiero w momencie udzielenia poprawnej odpowiedzi użytkownika portalu.

Sprawdź aktualne pakiety i wybierz ten,
który najlepiej zaspokoi Twoje oczekiwania!

Pakiet Wizytówka
Pakiet Ulotka
Pakiet Plakat
Pakiet Billboard
Pakiet Ulotoo
Zaangażowanych wyświetleń
500
1000
2000
5000
10000
Prowizja reklamobiorcy
15 gr
14 gr
13 gr
12 gr
11 gr
Cena pakietu
1 PLN
2 PLN
3 PLN
4 PLN
5 PLN