Czy zadałeś sobie kiedykolwiek pytanie jak wiele ulotek, które kolportujesz trafia do śmietnika? Ile z nich nie jest w ogóle czytanych? Ile Twoich pieniędzy jest wyrzucanych do kosza? Jeśli na każde z tych pytań odpowiedziałeś "dużo", to znaczy, że trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Ulotoo to portal reklamowy będący alternatywą dla klasycznych ulotek drukowanych oraz innych tego typu treści reklamowych dostarczanych przez firmy kolportażowe na danym obszarze. Dzięki swojej innowacyjności nasz portal jest w stanie dotrzeć do znacznej liczby odbiorców, którzy faktycznie są zainteresowani Twoim produktem.

Wykorzystując Ulotoo trafiasz do jasno sprecyzowanej grupy odbiorców z konkretnymi zainteresowaniami, zamiast do losowych osób, co znacznie podniesie skuteczność Twojej reklamy.

Koszty dotarcia do jednego odbiorcy z pomocą platformy Ulotoo są znacznie niższe, niż standardowe formy kolportażu.

Ponadto, oprócz klasycznych reklam graficznych na naszej platformie możesz umieścić również materiały wideo, dzięki czemu nie jesteś ograniczony do jednego formatu reklamowego.

Pomijając reklamę usługi lub produktu Ulotoo umożliwia również reklamę wszelkiego rodzaju wydarzeń. Organizujesz pokaz mody? Z naszą pomocą dotrzesz do osób, które są faktycznie zainteresowane tego rodzaju eventem!

Korzystając z Ulotoo nie tylko zaoszczędzisz pieniądze oraz dotrzesz do potencjalnych klientów, ale również zostaniesz darczyńcą! W jaki sposób? Część naszego dochodu jest przeznaczana na cele charytatywne! O aktualnie wspieranych akcjach przeczytasz na naszym blogu.