powróć

04.02.2019

Reklamy audio i video

    Wyobraź sobie, że siedzisz na kanapie i oglądasz ulubiony serial w TV. W najbardziej ciekawym momencie zostaje przerwany aby pokazać nam reklamy, które często trwają nawet 20 min. Większość z nas w tym momencie odchodzi od telewizorów aby udać się do np. kuchni lub toalety. Wyświetlane reklamy przepadają a reklamodawca nie ma szczegółowych danych, do ilu osób trafiła jego reklama. Nawet, jeśli zostajemy przed odbiornikiem często zajmujemy się czymś innym, spoglądając od czasu do czasu na przmijające obrazki nie utrwalając w pamięci tego, czego ona dotyczyła. Nie trzeba wspominać, ile kosztują takie kampanie reklamowe i które dużo lepiej odnajdą się na ulotoo.pl. Nie dość, że cena takiej kampanii jest drastycznie niższa to reklamodawca ma gwarancję, że jego reklama była oglądana w pełnym skupieniu a co za tym idzie również przyswojona.

   W sieci również roi się od wszelkiego rodzaju reklam. Banery wplatane między tematy i treści często są pomijane. W mediach społecznościowych nie zawsze trafiają w nasze zainteresowanie. Na stronach popularnych portali, gdzie można znaleźć prawie każdy interesujący nas materiał, podczas reklamy mamy możliwość pominięcia jej po kilku sekundach. Jak wielu z Was używa tego przycisku (zdjęcia poniżej)? Pewnie większość, więc jest to kolejny dowód na to, że dając nam wybór wolimy przeskoczyć reklamę.

  W ulotoo.pl możemy dodawać reklamy każdego formatu łącznie z gifami a także bezpośrednio treści ze swojego kanału YouTube. Dzięki temu zabiegowi poza promocją swojej kampanii możemy również "nabijać wyświetlenia" na YT. Do każdej kampanii mamy możliwość podania strony www. Zainteresowany reklamą użytkownik poprzez jedno kliknięcie odwiedza Waszą witrynę. 

 

   Do zobaczenia na ulotoo.pl ;)